راهبرد پردازش متین
شرکت طراحی سایت در آباده
  1. Home
  2. /
  3. وبلاگ
  4. /
  5. طراحی سایت
  6. /
  7. شرکت طراحی سایت در…
شرکت طراحی سایت در آباده
شرکت طراحی سایت در آباده

آنچه در این مقاله میخوانیم

زمان مطالعه: 12 دقیقه

شرکت طراحی سایت در آباده

یک شرکت طراحی سایت در آباده چه ویژگی هایی باید داشته باشد که انتخاب مناسبی برای شروع همکاری شما و ادامه آن باشد؟! کسب و کار و خدمات شما چه میزان آمادگی حضور در فضای آنلاین را دارد؟ چقدر هزینه برای کسب و کار جدید شما کافیست؟!

شهرستان آباده ای که در مورد آن صحبت می کنیم در مسیر جاده شیراز اصفهان قرار دارد و روزگاری مهد تمدن فارس بوده است. این شهرستان در نزدیکی اقلید و بزرگترین شهرستان شمال فارس می باشد. منبت از هنرهای اصلی شهرستان است.

در میان مردم آباده، برخی گمانه زنی ها وجود دارد که با افتتاح جاده اتوبان اصفهان – شیراز وضعیت عبور و مرور مسافران و به دنبال آن درآمد گردشگری و صنایع و کسب و کارهای مختلف با کاهش چشمگیر روبرو خواهد شد. آن ها این سوال را می پرسند که آیا آباده تبدیل به ” سیوند جدید ” خواهد شد؟

علیرغم جنبه های مثبت و زحمات زیادی که برای این اتوبان انجام شده است، به دلیل تمام نبودن شرایط نور و ایمنی و رفاهی این اتوبان هنوز استقبال زیادی از آن انجام نمی شود و هر هفته اخبار تصادف را می شنویم. در حال حاضر در مورد آینده گوشه نشینی شهرستان، پاسخ شفافی برای این مسئله برای مردم آباده وجود ندارد.

حال در بدترین شرایط چه کاری باید انجام داد؟!

اگر کمی در آباده تاب بخورید می بینید فروشگاه های تکراری زیادی وجود دارد که متاسفانه هر چند ماه شاهد تعطیلی آن ها هستیم. این تعطیلی ها علت های متفاوتی می تواند داشته باشد از قبیل سومدیریت، کمبود بودجه، عدم تاب آوری، عدم خلاقیت و مهم ترین عامل بازار ناکافی!

شهرستان آباده به همت مسئولین و نماینده محترم شهرستان مهد منبت کشور است اما کسب و کارهای زیادی در این زمینه در شهرستان فعال نیستند و اصلا منبت آباده در سطح کشوری آنچنان که شایسته است شناخته شده نیست.

اغلب جوانان با هزینه های وام و پس انداز چند صد میلیونی اقدام به اجاره مغازه یا شرکت کرده و کسب و کاری را شروع می کنند. حال فرض کنید اگر این عزیزان در کنار اجاره فروشگاه فیزیک خودشان یک فروشگاه اینترنتی با قیمت بسیار پایینتر راه اندازی کنند چه تغییری در درآمد خود خواهند داشت؟!

اگر فروشندگان محصولات صنایع دستی یک سایت فروشگاهی با عکس و فیلم های باکیفیت راه اندازی کنند، هنر این مردم سخت کوش نه تنها در ایران که در کل جهان با کمترین هزینه و بیشترین سرعت فخرفروشی خواهد کرد.

بسیار محتمل است که شما یک شرکت طراحی سایت را با یک شرکت « سایت ساز» اشتباه بگیرید! شرکت هایی هستند که ارائه دهنده خدمات طراحی سایت با عنوان «سایت ساز» هستند. در مقاله «غرفه ای در دکان دیگران» به شما نشان دادیم که همانطور که راه اندازی کسب و کار در دیوار یا اینستاگرام مانند این است که غرفه ای را در دکان دیگری داشته باشید، سایت ساز ها دقیقا همین غرفه را برای شما ایجاد می کنند. غرفه ای که هر لحظه ممکن است به هر علتی بسته شود یا تبلیغ شما را حذف کند یا مقررات فروشگاه اصلی تغییر کند. در ادامه دلایل عدم استفاده از سایت سازها را نیز بیان می کنیم.

اگر هنوز مطمئن نیستید که چرا باید سایت داشته باشید مقالات ما را بررسی کنید. ما توضیحات کاملی جهت آشنایی شما با فضای کسب و کارهای اینترنتی و طراحی سایت در بخش وبلاگ خود داریم.

اگر نیاز به خدمات برنامه نویسی دارید نیز می توانید روی ما حساب کنید.

طراحی فروشگاه اینترنتی در آباده

شبکه های اجتماعی بسیار ارزشمند و مفید هستند اما شبکه اجتماعی نباید پایگاه اصلی فروش ما باشد. فعالیت شما در شبکه اجتماعی مانند آن است که در یک فروشگاه زنجیره ای خیلی بزرگ، یک غرفه کوچک دارید. شابد در نگاه اول مشتریانی داشته باشید و افرادی به شما عادت کرده باشند اما در طولانی مدت چه؟! اگر به هر دلیلی غرفه را از شما بگیرند چه خواهید کرد؟! همین حالا اقدام کنید و یک فروشگاه اینترنتی حتی به صورت اقساطی برای کسب و کار خانگی یا حرفه ای خود راه اندازی کنید. شما به زودی صاحب یک فروشگاه دائمی با اجاره ای بسیار اندک هستید که در طول زمان می توانید اتفاقات چشمگیری را رقم بزنید.

طراحی سایت کارخانجات در آباده​

کارخانه سیمان آباده از قدیمی ترین صنایع سنگین شهرستان بوده است. در حال حاضر به نسبت جمعیت و مساحت شهرستان آباده،  کارخانه های کاشی زیادی در سطح شهرستان در حال کار بوده یا درصدد راه اندازی هستند. این کارخانه ها می توانند برای جذب نیرو و استخدام، بازاریابی محصولات و  مهم تر از همه برندینگ خود در سراسر کشور و حتی کشورهای خارجی همسایه از یک وب سایت اینترنتی قوی و حرفه ای استفاده نمانید. هزینه طراحی و تبلیغات یک وب سایت برای کارخانجات در مقایسه با هزینه های بازاریابی حضوری بسیار بسیار کمتر است. شاید برای شما سوالی پیش بیاید که صنعت کاشی چطور ممکن است بتواند مشتری اینترنتی پیدا کند؟!

جذب مشتری در برخی صنایع گرچه دشوار اما ممکن است و حتی می تواند سودهای سرشاری نصیب شرکت ها نماید. یک مثال قوی در این حوزه فروش آهن آلات به صورت آنلاین است. شاید برای شما عجیب باشد اما طبق گزارش آهن آنلاین تراکنش های میلیاردی در فروش آنلاین آهن داشته اند!

نمایش و اعتبار نمایندگی ها می تواند مزیت بعدی باشد و ده ها مزیت دیگر که در جلسات مشاوره پس از عقد قراداد بر روی آن ها پلن مناسب ریخته و کار می کنیم.

بهینه سازی و سئو سایت در آباده

با بررسی کمپین فست فودی که جدیدا در سطح شهرستان اقدام به نصب بیلبورد و چاپ بنر کرده است، ضمن آرزوی موفقیت برای این عزیزان،  یک حساب سر انگشتی با محاسبه اجاره مکان چیزی حدود 30 میلیون شده است برای 2 ماه. حال فرض کنید همین مبلغ را بر روی تبلیغات اینترنتی هزینه کنید. چه تفاوتی حاصل میشد؟ با پلن برنامه ریزی که برای شما انجام می دادیم رتبه سایت شما در صفحه اول گوگل حتمی بود. از این پس هر کس در جستجوی سفاش غذا و رستوران مناسب با بهترین کیفیت بود حتما شما را انتخاب می کرد.

خدمات طراحی وب سایت درآباده

طراحی سایت و اپلیکیشن در آباده

اگر از قبل سایت داشته باشید یا حتی بخواهید اپلیکیشن برای کسب و کار خود داشته باشید ما می توانیم با قیمت مناسب یک اپلیکیشن و سایت استاندارد برای شما طراحی کنیم. اپلیکیشن شما می تواند شامل نمایش کلیه محصولات، ویدئوها، اخبار، منوی سفارشات، مقالات، یادداشت ها و نوشته های شما باشد. قبل از اینکه رقبای شما اقدام کنند سفارش خودتان را ثبت کنید.

پشتیبانی سایت در آباده

متاسفانه در شهرستان ما شرکت های فناوری اطلاعات زیادی وجود ندارند. راستش را بخواهید اصلا تعداد دقیقی برای آن ها وجود ندارد! اغلب افراد برای سفارش طراحی سایت یا پشتیبانی سایت در آباده اقدام به سفارش به افراد یا شرکت هایی می کنند که در خارج از شهرستان آباده هستند و قبل از سفارش پروژه تحقیق کمی انجام می دهند. خوشبختانه ما در مرکز رشد فناوری شهرستان آباده حضور داریم و می توانیم خدمات حرفه ای طراحی سایت، پشتیبانی سایت، امنیت سایت و شبکه، سئو وب سایت را برای شما با بهترین قیمت انجام دهیم. پشتیبانی سایت شامل رفع مشکلات ظاهری و فنی، بروزرسانی ها، گرفتن فایل های پشتیبان و حتی آموزش نحوه کار شما با سایت از قبل طراحی شده اتان باشد.

در حال حاضر، بازار طراحی وب پر از شرکت‌ها و اشخاصی است که خدمات خود را در این زمینه ارائه می‌دهند، اما یک شرکت حرفه‌ای طراحی وب سایت، باید بتواند با استفاده از تجربه، دانش و تخصص خود، بهترین وب سایت را برای شما ایجاد کند. اگرچه برای طراحی سایت در آباده همکاران زیادی وجود ندارند.

از اولین قدم‌ها در طراحی وب سایت، تعیین هدف وب سایت است. شرکت شما باید با دقت بررسی کند که وب سایت چه هدفی دارد و چه جنبه‌هایی برای شما مهم است. به عنوان مثال، آیا وب سایت شما برای فروش محصولات و خدمات طراحی شده است یا فقط به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای مشتریان است؟ با توجه به هدف وب سایت، شرکت طراحی وب سایت می‌تواند بهترین راه حل‌های طراحی را پیشنهاد دهد.

بعد از تعیین هدف وب سایت، طراحی وب سایت باید در یک رویکرد جامع و هماهنگ با نیازهای شما انجام شود. از طراحی وب سایتی که ساده و قابل دسترس باشد بهره بگیرید و برای کاربران راحتی استفاده از آن را فراهم کنید. طراحی وب سایت باید به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده باشد و به نیازهای شما و مشتریان شما پاسخ دهد.

از طرفی، همچنین باید بهینه سازی وب سایت را هم در نظر داشت. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، می‌تواند بدون هزینه بالا، به جذب ترافیک از موتورهای جستجو کمک کند. این به معنی این است که وب سایت شما در نتایج بالایی از صفحه نتایج موتورهای جستجو قرار می‌گیرد و افراد بیشتری به سایت شما دسترسی پیدا می‌کنند.

از طرف دیگر، وب سایت شما باید قابلیت ارتقاء داشته باشد. در طراحی وب سایت، باید از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده شود که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی محتوای وبسایت خود را به‌روز رسانی کنید و از طریق این وب سایت، با مشتریان خود در تماس باشید.

مزیت همکاری با راهبرد پردازش

علاوه بر اینکه ما در حوزه تخصصی خودمان حرفه ای عمل می کنیم، می توانیم با شما جلسه حضوری داشته باشیم و شاید برای برخی عزیزان عقد قرارداد حضوری و صحبت مستقیم با شخص طراحی و پشتیبان جزو اولویت هایشان باشد. شاید اینگونه اعتماد بیشتری بوجود آید. یک جلسه مشاوره با ما ترتیب دهید تا خیالتان بابت همکاری راحت راحت باشد.

سایت ارزان در آباده

ما معتقدیم هر فرد یا کسب و کار شایسته بهترین خدمات است. ما به هیچ وجه از قالب های نال یا کرک شده استفاده نمی کنیم. همه قالب ها و افزونه ها از شرکت های معتبر تهیه شده، فارسی شده و اصلی می باشند. از آنجا که برای هر سایت جداگانه تمامی افزون ها و قالب ها تهیه می شوند، ما سایت بی کیفیت، بدون پشتیبانی مفید و موثر طراحی نمی کنیم. منظور شما ارزان در مقابل چیست؟! آیا هنوز فکر می کنید سایت صرفا یک وسیله لوکس است که بود و نبودش فرقی ندارد؟! یا وب سایت می تواند سرنوشت کسب و کار و درآمد شما را به کلی عوض کند؟ اگر هنوز مجاب نشده اید مقالت دیگر مرا در قسمت گنجینه طراحی سایت مطالعه کنید. اگر پس از مطالعه هنوز قانع نشده اید، ما نمی توانیم همکار مناسبی برای شما باشیم. شاید بهتر باشد سری به دیوار بزنید و یک فریلنسر بدون تخصص پیدا کنید تا با 3 ت یک سایت فروشگاهی برایتان پیاده سازی کند که کلا شما را در آینده ای نچندان دور از دنیای اینترنت خسته و دلزده و بی رغبت کند! مقاله وردپرس رایگان نیز مکمل صحبت های ما می باشد. آن را مطالعه کنید.

ویژگی های یک شرکت طراحی سایت

طراحی وب سایت یکی از مهمترین ابزارهای ارتباطی برای هر شرکت است. طراحی یک وب سایت دقیق و حرفه‌ای، شرکت شما را به یک سطح بالاتر از رقبا رسانده و موجب جذب مشتریان جدید خواهد شد. بنابراین، طراحی وب سایت شما نباید به هر علتی به تعویق بیفتد و باید بهترین کیفیت را داشته باشد.

در حال حاضر، بازار طراحی وب پر از شرکت‌ها و اشخاصی است که خدمات خود را در این زمینه ارائه می‌دهند، اما یک شرکت حرفه‌ای طراحی وب سایت، باید بتواند با استفاده از تجربه، دانش و تخصص خود، بهترین وب سایت را برای شما ایجاد کند. اگرچه برای طراحی سایت در آباده همکاران زیادی وجود ندارند.

از اولین قدم‌ها در طراحی وب سایت، تعیین هدف وب سایت است. شرکت شما باید با دقت بررسی کند که وب سایت چه هدفی دارد و چه جنبه‌هایی برای شما مهم است. به عنوان مثال، آیا وب سایت شما برای فروش محصولات و خدمات طراحی شده است یا فقط به عنوان یک منبع اطلاعاتی برای مشتریان است؟ با توجه به هدف وب سایت، شرکت طراحی وب سایت می‌تواند بهترین راه حل‌های طراحی را پیشنهاد دهد.

بعد از تعیین هدف وب سایت، طراحی وب سایت باید در یک رویکرد جامع و هماهنگ با نیازهای شما انجام شود. از طراحی وب سایتی که ساده و قابل دسترس باشد بهره بگیرید و برای کاربران راحتی استفاده از آن را فراهم کنید. طراحی وب سایت باید به صورت کاملاً شخصی‌سازی شده باشد و به نیازهای شما و مشتریان شما پاسخ دهد.

از طرفی، همچنین باید بهینه سازی وب سایت را هم در نظر داشت. بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو، می‌تواند بدون هزینه بالا، به جذب ترافیک از موتورهای جستجو کمک کند. این به معنی این است که وب سایت شما در نتایج بالایی از صفحه نتایج موتورهای جستجو قرار می‌گیرد و افراد بیشتری به سایت شما دسترسی پیدا می‌کنند.

از طرف دیگر، وب سایت شما باید قابلیت ارتقاء داشته باشد. در طراحی وب سایت، باید از یک سیستم مدیریت محتوا استفاده شود که به شما این امکان را می‌دهد تا به راحتی محتوای وبسایت خود را به‌روز رسانی کنید و از طریق این وب سایت، با مشتریان خود در تماس باشید.

معایب سایت سازها

برخورد بد پشتیبانی: داستان این برخوردهای شرکت های طراحی سایت، « هر چه قدر پول بدهی آش می خوری » است. ما برای نمونه تعدادی از این شرکت ها را محک زدیم. متاسفانه پشتیبانی آن ها پس از مدتی که سوالات شما زیاد شود و دچار سردرگمی باشید، با بی احترامی با شما برخورد می کنند. حتی پیش از خرید، ممکن است شما را در میانه راه رها کنند و پاسخی به شما ندهند!

 

آرامش خاطر: در کسب و کارهای اینترنتی و دیجیتال مارکتینگ، باید به صورت اصولی و مطابق یک برنامه، هزینه هایی را در بخش سئو داشته باشید. رپورتاژ، بک لینک، سوشال سیگنال، … بخش هایی از این هزینه ها هستند. چه تضمینی وجود دارد که شرکت ارائه دهنده سایت ساز پس از مدتی شما و سایت شما را به‌ هر علتی رها نکند؟! چه کسی پاسخگوی هزینه های شما خواهد بود؟! اتفاقی که هر از چندگاهی در کشور ما می افتد! اما در وب سایت خودتان، همیشه شما یک نسخه پشتیبانی دارید که هر اتفاقی بیفتد، شما می توانید سایت خود را برگردانید! حتی اگر ارتباط شما با شرکت ما قطع شود، بدلیل استاندارد بودن چهارچوب سایت، فرد یا شرکت بعدی به‌ راحتی سایت شما را درک می کند و قادر است به سرعت به‌ ارائه خدمات به شما بپردازد. سایت کدنویسی شده یا سایتی که با سایت ساز اختصاصی است چطور می تواند برای بقیه برنامه نویسان‌ قابل درک باشد؟!

 

امنیت بیشتر: صفر تا صد سایت شما در اختیار شماست. عکس ها، فیلم ها، خرید و فروش ها، مقالات،… همگی فقط با اجازه شما اجازه انتشار دارند. ویروسی شدن برخی وب سایت یا نفوذ به آن ها و انحام عملیات مخرب در سایت شما در سایت های با سیستم مدیریت محتوا مثل وردپرس همیشه در حداقل ممکن است.

 

رشد و توسعه آینده : برای آینده چه برنامه ای دارید؟ چه قابلیت های مدنظر شماست؟ از امروز به آن فکر کنید چون انتقال سایت شما از یک سایت ساز به وب سایت مستقل به این راحتی ها نیست.

 

هزینه های پنهان زیاد : علیرغم تمامی تبلیغاتی که برای «سایت ساز»ها وجود دارد که در سه ثانیه شما یک سایت خواهید داشت، برای هر اقدامی که قرار است در سایت شما اتفاق بیفتد از شما هزینه زیادی می گیرند. لیست خدمات پیدا و پنهان این شرکت ها را بررسی کنید که کلاهی گشاد برسرتان نرود!

 

هزینه زیاد ابزارهای مورد نیاز: گاهی ابزاری نیاز دارید مثلا اتصال به یک سرویس که پشتیبانی آن در این شرکت ها نیست. برای استفاده از این سرویس اختصاصی، حاضرید هزینه یک برنامه نویس را بدهید؟ مثلا برای سرعت سایت، کاهش حجم تصاویر، ساختارهای محتوا،… چقدر باید هزینه کنید و نتیجه مطلوب را نگیرید؟

محدود بودن خدمات سئو: در سیستم های مدیریت محتوای آماده، ابزارهای بسیار زیادی وجود دارد که شما حتما درمسیرتان به آن ها نیاز دارید. خطای ۴۰۴ در تعدادی از صفحات سایت را درنظر بگیرید. چطور با یک سایت ساز قصد دارید 50٫ صفحه این خطا را برطرف کنید؟

ما که هستیم؟

ما یک شرکت خصوصی سهامی خاص در شهرستان آباده هستیم که در زمینه فناوری اطلاعات و آی تی فعالیت های متعددی داریم. در حال حاضر در مرکز رشد شهرستان پذیرای عزیزان مراجع می باشیم. پروژه های متعدد در زمینه امنیت فضای سایبری به صورت اختصاصی ابزارهای تست نفوذ و سامانه تشخیص نشت اطلاعات، طراحی سایت و خدمات پشتیبانی سایت داریم.

سامانه پشتیبانی راهبرد پردازش

شما می توانید به رایگان، سوالات خود را در بخش پشتیبانی بپرسید و پاسخ رایگان مقاله یا ویدئو بگیرید.

همچنین می توانید یک مشاوره کسب و کار اینترنتی با ما داشته باشید.

سوالات متداول طراحی سایت آباده

ما خدمات طراحی سایت، پشتیبانی و نگهداری از سایت، ورود اطلاعات، مشاوره دیجیتال مارکتینگ، سئو سایت و امنیت را پوشش می دهیم.

در اکثر مواقع بله. ما معتقدیم وردپرس به عنوان قویترین سیستم مدیریت محتوا در کل جهان است و ویژگی های منحصربفردی دارد که باعث افزایش سرعت طراحی، استاندارد طراحی، گوگل پسند، سریع و کم هزینه است. اما گاهی پروژه هایی وجود دارد که قابلیت های مورد نظر مشتری از طریق وردپرس قابل پیاده سازی نیست. این پروژه ها با زبان های دیگری انجام می شود. مثلا PHP – Laravel_ Vue.js- React – liveire-python

اگر به قدرت وردپرس شک دارید برتری وردپرس را بررسی کنید.

اگر منظورتان بعد از اجرای پروژه است دقیقا همینطور است. پس از طراحی سایت یکی از وظایف ما آموزش و نحوه کار پنل برای مشتری است. اما گاهی اوقات مشتری وقت یا نیروی دیگری ندارد که قد ورود اطلاعات به سایت داشته باشد پس خودمان با توجه به پلن پشتیبانی که مشتری دارد اقدام به بروزرسانی ها و رفع عیب و قرادادن مطالب می کنیم.

از طرفی اگر منظور شما این است که به شما آموزش دهیم تا خودتان طراحی سایت یاد بگیرید، در سه پلن مقدماتی، متوسط و پیشرفته می توانیم به شما آموزش دهیم. در حال حاضر کلاس ها خصوصی یا نیمه خصوصی هستند

بله. ما با همکاری یک لندتک معتبر اقدام به ارائه خدمات دیجیتال مارکتینگ اقساطی می کنیم. اقساط 12 ماهه و تا سقف 20 میلیون تومان خواهد بود.

بستگی دارد ارزان را چه معنا کنید! اگر منظور شما سایت بی کیفیت و درهم و برهم غیر استاندارد که برای رفع بهانه طراحی می شود خیر! اما اگر منظور شما در مقایسه با همکاران دیگر است بله. بسیار ارزانتر و با کیفیت تر!

بله. اما در وهله اول باید وب سایت شما را بررسی کنیم. اگر وب سایت شما سی ام اس داشته باشد حتما پشتیبانی خواهد شد اما گاهی برخی وب سایت ها کدنویسی اختصاصی دارند و بعلت پیچیدگی و غیراستاندارد بودن کدنویسی ( اکثرا اینگونه هستند ) پشتیبانی آن در مراحل اولیه به علت درک کدها کمی هزینه بر است اما در دراز مدت مقرون بصرفه خواهد بود.

اگر واقعا نمی دونید سایت چی هست باید سریعا دست به کار بشید و مقالات قسمت طراحی سایت ما رو بررسی کنید. یک وب سایت ویترین آنلاین بسیار مقرون بصرفه با بازده بالا برای کسب و کار شماست. شما می توانید فروشگاه اینترنتی راه اندازی کنید و خدمات خودتون رو به سرعت با بازدهی بالا بفروش برسانید.

از طراحی سایت شروع کنید.

بله. در صورتی که نیاز دارید تا قبل از همکاری به صورت حضوری همفکری کنیم ما در خدمت شما هستیم. یک ساعت مشاوره برای شما در نظر می گیریم و نظر شما را می شنویم و پیشنهاد خودمان را ارائه می کنیم. فقط حتما دقت داشته باشید پیش از حضور حتما از قبل هماهنگی فرمایید.

بله. در صورتی که شرایط همکاری دارید به ما پیام دهید یا فرم مربوطه را در سایت تکمیل نمایید و برای ما ارسال کنید.

خدمات ما اکثرا آنلاین هستند و می توان بصورت غیرحضوری موارد را بررسی و گزارش داد اما در صورتی که نیاز به مراجعه حضوری دارید، لطفا پس از هماهنگی به مرکز رشد آباده طبقه اول واحد 209 مراجعه فرمایید. با افتخار میزبان شما هستیم.

بله. از شما سپاسگذار خواهیم بود اگر پیش از مراجعه حتما هماهنگی فرمایید.

4.8 5 رای ها
امتیاز مقاله
guest
26 کامنت
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
حسین طباطبایی
حسین طباطبایی
5 ماه قبل

درود
بابت مقاله سپاس. شما طراحی سایت وردپرسی فروشگاهی دارید؟ یا فقط سایت شرکتی طراحی می کنید؟
قیمت طراحی سایت فروشگاهی چقدر است؟ چه امکاناتی دارد؟

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل

سلام. وقت بخیر
ضمن تشکر از شما، بله.هیچ فرقی ندارد. همه مدل های طراحی سایت وردپرسی با امکانات متنوع در شرکت راهبرد پردازش طراحی می شود. سایت فروشگاهی،رزومه، پزشکی، آموزشی، فیم و موسیقی، صنایع دستی، … . جهت بررسی امکانات سایت لطفا مقاله زیر را بررسی بفرمایید. همچنین جهت هزینه با بخش پشتیبانی ارتباط بگیرید. برای شما لیست هزینه ارسال خواهد شد.
https://rahbordpardazesh.ir/web-development/همه-چیز-در-مورد-طراحی-سایت/

علیرضا برزگر
علیرضا برزگر
5 ماه قبل

ما از قبل یک سایت داریم که با وردپرس نوشته شده است. آیا شما پشتیبانی می کنید؟ دفتر شما برای مراجعه حضوری کجاست؟ پشتیبانی شامل چه مواردی خواهد بود؟

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل

سلام. وقت بخیر
ضمن تشکر از شما، ما پلن های پشتیبانی متفاوتی داریم. بله مراجعه حضوری هم داریم. میدان آزادی 2 کیلومتری سمت اضفهان. خوابگاه دانشگاه آزاد قدیم.مرکز رشد آباده واحد 209
در خدمت شما هستیم. لطفا قبل از مرجعه حضوری هماهنگی نمایید. پذیرای شما برای یک مشاوره رایگان هستیم.

علیرضا برزگر
علیرضا برزگر
5 ماه قبل

پشتیبانی شامل چه مواردی می شود؟ در سوال قبل پاسخ ندادین!؟

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل

ضمن عرض پوزش. بله موارد پشتیبانی در لینک زیر بررسی بفرمایید. سوالی باشد در خدمتیم:
https://rahbordpardazesh.ir/web-development/خدمات-پشتیبانی-وب-سایت/

علیرضا برزگر
علیرضا برزگر
5 ماه قبل

ممنون بابت پاسخ سریع

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل

درود بر شما. لطفا مطالعه بفرمایید. موردی بود در خدمتیم

روزبه کمالی
روزبه کمالی
5 ماه قبل

سلام. ممنون بابت این پست
ما در اقلید هستیم و خدمات آموزشی داریم. می خواستم ببینم امکان مراجعه حضوری یا آنلاین برای طراحی سایت هست؟ جلسه حضوری برای طراحی سایت در آباده برگزار می شود؟ برای شما امکان داره بیاید اقلید؟

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل
پاسخ به  روزبه کمالی

سلام. وقت بخیر
ضمن تشکر از شما، بله طراحی سایت آموزشی با امکانات متعددی مانند ثبت نام، دوره ها، آزمون، کلاس بندی، گواهینامه، … برای شما انجام می شود. تشریف بیارید آباده مرکز رشد فناوری. واحد 209. شرکت راهبرد پردازش متین. لطفا از قبل هماهنگی بفرمایید. در صورتی که قراداد اکی بشود امکان حضور برای جلسات بعدی در اقلید میسر می باشد.
بله. امکان جلسه آنلاین با گوگل میت نیز امکان پذیر است.

محمد نظری
محمد نظری
5 ماه قبل

سلام.
آیا شما اپلیکیشن هم طراحی می کنید؟ من یک سایت دارم میخواستم ببینم میتونم سایت رو تبدیل کنم به اپلیکیشن؟ سایت من وردپرسی هست و در زمینه صنایع دستی هستش. ممنون میشم راهنمایی کنید.

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل
پاسخ به  محمد نظری

سلام. وقت بخیر
ضمن تشکر از شما، بله. در صورتی که نیاز به تبدیل سایت به اپلیکیشن داشته باشید با کمترین قیمت و کیفیت عالی این خدمت را برای شما انجام می دهیم. جهت اطلاعات بیشتر به پشتیبانی تماس بگیرید.

ندا باقری
ندا باقری
5 ماه قبل

سلام. سایت سازها اولش که میخوان پول بگیرن‌ مهربون هستن و هواتون رو دارن اما پروژه که استارت خورد هر کاری بخوای بکنی میگه فلان تومن بریز حساب. ارزش وقت و‌اعصاب نداره. شما چه زبانی طراحی سایت می کنید؟

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل
پاسخ به  ندا باقری

سلام. وقت بخیر
ضمن تشکر از شما، با سیستم مدیریت محتوای پر قدرت و امن وردپرس طراحی انجام می پذیرد. این روزها 90 درصد کسب و کارها می توانند سایت و کسب . کار خودشان را به راحتی با وردپرس طراحی و پیاده سازی کنند و از امکانات بی نظیر آن بهره مند گردند.

مرضیه اله یاری
مرضیه اله یاری
5 ماه قبل

سلام. خسته نباشید. برخی سایت سازها هم‌ سایت وردپرسی میسازن. خوب چه فرقی داره با سایتی که با سایت ساز نیست؟!

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل

سلام. وقت بخیر
ضمن تشکر از شما، سایت ساز ها شما رو وابسته به خودشون میکنن. شما ممکن ایت در فضای وردپرسی باشید اما در حقیقت سایت شما بر روی زیر ساخت شرکت ارائه دهنده است و شما مستقل نیستید. امکانات محدودتری نسبت به سایت بر روی هاست واقعی داره. برخی جاها دست شما برای تغییرات بسته است. شما یک غرفه دارید در فروشگاه دیگران!

علی اصغر زینلی
علی اصغر زینلی
5 ماه قبل

سلام. خوشحالیم که در شهرستان آباده حداقل یک شرکت معتبر در مرکز رشد فناوری آباده جهت انجام پروژه های فناوری اطلاعات و طراحی سایت حضور دارد. با آرزوی موفقیت

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل

سلام. وقت بخیر
ضمن تشکر از شما
ممنونیم از لطف شما. بزرگوارید. در خدمت شما هستیم.

محمدرضا ارجمند
محمدرضا ارجمند
5 ماه قبل

سلام دوستان وقت بخیر. من یک سایتی دارم که توسط سایت سازها ساخته شده. حالا میخوام که با وردپرس سایت خودم رو بالا بیارم و تازمانی که این سایت بالا بیاد میخوام که سابت قبلی بالا باشه. من یه هاستینگ خریداری کردن و دامنه رو همون دامنه خودم گذاشتم. الان اگر بخوام قالب وردپرس رو بالا بیارم اون سایت قبلی چی میش؟ چکار کنم باید که اون قبلی تا زمانیکه این بالا بیاد  باشه و سئو سایت قبلی چه اتفاقی براش می افته؟

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
5 ماه قبل

سلام. وقت بخیر
قبل از هر کاری حتما بکاپ بگیرید. بعد از نوشته ها و مقالات و عکس هاس خودتون خروجی و اکسپورت بگیرید. پس از طراحی سایت جدید اون ها رو ایمپورت کنید و بررسی کنید که ایرادی نداشته باشن. حتما دقت کنید که نحوه نمایش آدرس ها مانند قبل باشد مثلا نام نوشته یا دسته بندی رعایت شده باشد. قبل از حذف سایت قبلی حتما مدیای سایت رو با روشی که گفتم وارد سایت جدید کنید. فعلا دامنه قبلی را دست نزنید چون در اینصورت اطلاعات سایت قبلی شما نشان داده نمی شود. همچین می توانید از قسمت پشتیبانی وب سایت های وردپرسی ما از آدر س زیر استفاده کنید :
https://rahbordpardazesh.ir/web-development/خدمات-پشتیبانی-وب-سایت/

آفتاب زندگی
آفتاب زندگی
5 ماه قبل

سلام. شما شرکت طراحی سایت آباده هستین؟ واسه شهرستان ها و شهرهای دیگر طراحی سایت انجام نمیدین؟!
یک سوال دیگه هم اینکه بهینه سازی سایت رو هم انجام میدین؟

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
4 ماه قبل
پاسخ به  آفتاب زندگی

سلام. وقت بخیر
ما یک شرکت طراحی سایت و ارائه خدمات فناوری اطلاعات در مرکز رشد آباده هستیم. مرکز رشد آباده زیرنظر پارک علم و فناوری فارس می باشد. برای بهره مندی از خدمات نیازی به حضور در شهرستان ندارید و کلیه عزیزان می توانند از هر جای دنیا خدمات ما را سفارش دهند و با بهترین کیفیت برای ایشان انجام خواهد شد. بله، خدمات بهینه سازی سایت نیز انجام می پذیرد.

نگار
نگار
3 ماه قبل

سلام. برای سفارش سایت در آباده به کجا مراجعه کنیم؟ آیا قرارداد مینویسید؟ ممنون

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
3 ماه قبل
پاسخ به  نگار

سلام. وقت بخیر
بله. حتما. مرکز رشد فناوری آباده. میدان آزادی کیلومتر 1 جاده اصفهان جنب خوابگاه غدیر. واحد 209

هستی
هستی
3 ماه قبل

درود مهندس
نمونه کارهاتون از شرکت های بسیار معتبر و‌ خوبی هست. خوشحالیم در شمال فارس چنین عزیزانی داریم.

راهبرد پردازش
مدیر
راهبرد پردازش
3 ماه قبل
پاسخ به  هستی

سلام. وقت بخیر
بزرگوارید. خوشحالیم که تونستیم نظر شما رو جلب و انجام وظیفه کنیم.

26
0
افکار شما را دوست داریم، لطفا نظر دهید.x